Otomobilinizi Sitemizde Kiraya Vermek Hem Çok Basit Hem Karlıönemli: internet Sitemiz farklı şirketlerin kiralık vasıtalarını sergilemek nedeniyle kurulmuştur.
Sitemizde yalnızca 12 değişik firma /şahıs ile çalışırız.
sayfamızın bütün SEO ayarları tarafımızdan yapılmış ve şu anda Google’da birinci sayfa 1. Sıradadır. Aylık misafir sayımız 25-30K arasında değişmektedir. sitemizde aracınızı kiraya vermek çok Basit!
Çalışma Şeklimiz
ilkönce şunu söylemek istiyoruz. Hem müşterilerimize seçkin hizmet vermek hem de sitemizin derecesini muhafazaetmek amacıyla her otomobili sayfamızda yayınlamıyoruz.
Sitemizde son model ve lüks otomobilleri yayınlıyoruz. (Mercedes,Audi,BMW,Volkswagen,Opel,Skoda,Toyota,Honda vb)
Vasıtanızı kiraya vereceğiniz zaman müşteri ile tüm sigorta sözleşme ve benzeri çalışmaları siz yaparsanız. Aracınız kirada iken oluşacak herhangi bir kazadan sayfamız sorumlu olmayacaktır.
Vasıtanızın sitemizde yayınlanıp yayınlanamayacağı hakkında bilgiyi iletişim bilgilerimiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz.
Şartlar
1- Aracınızı sitemizde sergilemek için ilkolarak burada size uyan bir paketi belirliyorsunuz.
2- vasıtanızın kaliteli çözünürlüklü bir adet resmini, modelini ve diğer detaylarını ( yakıt,vites, fiyat vb.) izmirvipotokiralama@gmail.com adresine mail yolluyorsunuz.
3-Aracınızın görselleri tasarımcımız tarafından düzenlenip sizin verdiğiniz buraya tıklayın bilgiler ışığında sitemize yerleştirilir.
4-Aracınızın görseli üzerine şirket ismi burada ile iletişim numaranız yazılır.
5-Müşterilerimiz doğrudan sizinle iletişime geçebilecekleri gibi, site üzerinde ki rezervasyon formu aracılığıyla vasıtanızı rezerve ederlerse, müşteri bilgileri tarafımızdan anlık olarak sizinle paylaşılır.
6-Biz hiçbir şekilde aracınızın kira bedelini tahsil etmeyiz. Kira bedelini siz müşterinizden tahsil edersiniz. Bu süreçte sayfadaki fiyatlara bağlı kalmak zorundasınız.
7-Biz müşterilerimize kira sonrası, talebi ile ilgili memnuniyet anketi uygulaması yapar, geri dönüşleri de sizinle mail aracılığıyla paylaşırız.
8-Sitemize göndereceğiniz vasıta görseli ve detayları ile ilgili tüm mesuliyet size aittir.
9-Sitemiz yalnızca otomobil firması ile müşteriyi buluşturmak amacıyla ilanverme hizmeti verir.
10-Seçtiğiniz plana ait ödemeyi yaptığınız zaman [otomobilleriniz|vasıtalarınız|araçlarınız} sitemize eklenir.
11.Ödemenizi yapınca mutlaka izmirvipotokiralama@gmail.com mail adresine ödeme bilgisi gönderiniz.
12.Otomobilinizi sayfamızda sergileme kararı alınca yukarıdaki bütün koşulları kabul etmiş olursunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *